O nas

W tym zawodzie łączymy kreatywność z nowoczesną technologią!

Jesteśmy grupą młodych ludzi którzy zajmują się wideofilmowaniem od wielu lat. Specjalizujemy się w filmowaniu ślubów i wesel, ale nasza oferta to nie tylko filmy ślubne! Oferujemy również filmowanie studniówek, koncertów, konferencji różnego typu imprez, również imprez firmowych i szkoleń. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem.

Macie swój pomysł na realizację filmu? Chcielibyście, aby wasz film zawierał nietypowe ujęcia? Cenimy Wasz aktywny udział w realizacji filmu. Lubimy eksperymentować i nie boimy się nowych wyzwań.

Potrzebujecie kamerzysty na wesele, który zaproponuje Wam ciekawe rozwiązania? Dla nas każdy film jest inny – tak samo jak wyjątkowe i niepowtarzalne są Wasze emocje – zatrzymujemy je w najlepszej formie!

Wideofilmowanie lustrzankami.. czyli kilka słów o jakości

Filmy realizujemy w technologii DSLR, czyli krótko mówiąc używamy lustrzanek. Efekt filmowy jaki uzyskujemy przy pomocy filmowania lustrzankami DSLR robi oszałamiające wrażenie. Oznacza to, że otrzymujecie od nas film, który znacie z profesjonalnych produkcji filmowych, charakteryzujący się przede wszystkim wysoką jakością, pięknymi kolorami, doskonałą ostrością oraz niezwykłą plastyką obrazu.