Film

Galeria filmów

W tym miejscu możecie obejrzeć przykładowe zrealizowane przez nas teledyski ślubne. Staramy się, by filmy ślubne były przede wszystkim “szyte na miarę” i jak najpełniej oddawały atmosferę dnia oraz emocje towarzyszące Młodej Parze. Nad montażem filmu spędzamy wiele godzin – dobieramy odpowiednie ujęcia, szukamy idealnej muzyki oraz dopracowujemy każdy szczegół!

Sandra & Błażej

Karolina & Łukasz

Na ślubie i weselu Karoliny i Łukasza pojawiłem się z polecenia ich przyjaciela Macieja Laskowskiego, u którego już wcześniej mieliśmy okazje filmować niezapomnianą imprezę. Kojarzycie te nazwisko? „Świat nie wierzy łzom, szkoda naszych łez” to właśnie Maćka tata dał wówczas niezapomniany koncert na żywo podczas wesela. Na gości z różnych zakątków świata czekała piękna sala i wspaniałe jedzenie, auto obok którego nikt nie mógł przejść obojętnie, a zabawa na parkiecie to czyste szaleństwo!

Monika & Daniel

Monika i Daniel to najlepszy przykład na to, że miłość nie zna granic, a miejsce na ziemi nie ma znaczenia. Chociaż Oni na swoje wesele wybrali bajeczne miejsce jakim jest @lipowymost Tak to oni: wspaniała para i ich MEEEGA pozytywna energia….

Klaudia & Norbert

Myślę że to już jest dobry moment żeby zapoznać się z filmem z wesela jaki mieliśmy przyjemność przygotować dla Klaudii i Norberta Jako filmowcy uwielbiamy opowiadać indywidualne historie o ludziach i ich miłości. Tak też było podczas tego ślubu w Hotel Mansor – zresztą zobaczcie sami.

Ewelina i Andrzej

Od czego powinniśmy zacząć? Od tego, że to wesele było wyjątkowe? A może od tego, żechcielibyśmy jeszcze raz je przeżyć? Na szczęście magią filmu ślubnego jest to, że jest to całkiem możliwe. Dziś zabierzemy Was w ślubną podróż. Przenieśmy się więc raz jeszcze do tego dnia, w którym czuliśmy, że będzie niezwykły.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami