ZADZWOŃ DO NAS! +48 792-002-003

Galeria Filmów

Paulina & Daniel Highlights

Z tą przesympatyczną Parą poznaliśmy się już ponad dwa lata temu podczas nagrywania filmu u Pauliny siostry. Film realizowany był głownie w Zielonce pod Warszawą. Życzymy miłego odbioru :)

Zobacz całość →

Emilia & Norbert Highlights

A za nami kolejna już wyprawa do miejscowości otoczonej jeziorami – mowa rzecz jasna o Piszu. Cieszyliśmy się z tego powodu, ponieważ będąc już wcześniej zresztą w tym samym lokalu – w Hotelu Roś poznawaliśmy bardzo miłych ludzi. Tym razem też się nie zawiedliśmy ponieważ Emilka i Norbert okazali się fantastycznymi osobami, co zresztą było widać od początku ,gdy tylko mieliśmy okazję się spotkać. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie- Mr Frog, żałujcie ,że nie możecie posłuchać jak grają na żywo. Życzymy wszystkim miłego odbioru i wszystkiego co najlepsze Emilce i Norbertowi na nowej drodze życia

Zobacz całość →

Marta & Paweł Highlights

Z Martą i Pawłem spotkaliśmy się dopiero w dniu Ślubu. Pamiętam, że pędziliśmy jak szaleni aby tylko ominąć korki przy wyjeździe z Warszawy. Gdy zajechaliśmy już na miejsce okazało się że jest mały poślizg i możemy przez prawie 1,5 godziny zwiedzać Pałac przy okazji robiąc mnóstwo ciekawych ujęć. Ps. Mam nadzieję ,że żadna radarowa fotka nie przyjdzie ;)

Zobacz całość →

Paulina & Gabriel Highlights

W ostatnim czasie mamy przyjemność realizowania filmów coraz to bardziej pozytywnie zakręconym Młodym Parom. W tym wypadku nie było inaczej – Paulina & Gabriel dawali z siebie 110% zaangażowania co niezmiernie doceniamy i mamy nadzieję że widać to na filmie :) Plener w prawdzie daleki od sielankowych zielonych miejsc, ale właśnie takie było zamierzenie- potrzeba uwiecznienia czegoś „ innego”. Życzymy miłego oglądania :)

Zobacz całość →

Ewelina & Paweł Highlights

Przesympatyczna Młoda Para Ewelina i Paweł. Poznaliśmy się w już przeszło dwa lata wcześniej na weselu Pawła siostry Ani oraz brata Adama ,gdzie mieliśmy okazję nagrywać ich najważniejszy dzień w życiu. Z tego miejsca chciałbym ich serdecznie pozdrowić, mam nadzieję ,że się jeszcze wkrótce spotkamy:).

Wiedziałem że to wesele zapadnie nam na długo w pamięci a wspaniała atmosfera tego dnia udzielała się wszystkim- już od samego przyjazdu do Panny Młodej, gdy pomyliliśmy mamę Eweliny z Eweliną :) pomimo tego ,że i tak czuliśmy się jak w siebie w domu klimat zdał się być jeszcze luźniejszym. Po prostu piękny dzień- niezwykła Msza Święta na której to Sakramentu Małżeństwa udzielał Młodym ich wujek, pełen gości parkiet …. Czego więcej chcieć .. Kochani wszystkiego dobrego

Zobacz całość →